Digitale werkplek
Leestijd 2 min
19 december 2023

De TechRound 100 awards

Carmen Velilla
techround

We zijn erg blij op dit moment. De TechRound 100 Awards zijn net bekendgemaakt en een jury heeft Workspace 365 op de derde plaats gezet. Het is een fantastische afsluiting van een druk, productief en geweldig jaar voor ons team.

TechRound werd opgericht in 2016 en is een bekende en gerespecteerde bron van nieuws over alles wat met start-ups te maken heeft. De awards, die zich richten op het Verenigd Koninkrijk en Europa, zijn steeds belangrijker geworden. In 2023 hebben we moeten concurreren met een aantal uitmuntende techbedrijven. Er zijn bedrijven van alle groottes, die op veel verschillende gebieden werken. Het is inspirerend om het werk te zien dat wordt gedaan en de vooruitgang die wordt geboekt.

Om opgenomen te worden in de lijst van de beste startups in tech is indrukwekkend. Wat erg veel voldoening geeft, is het feit dat onze missie om IT voor gebruikers te vereenvoudigen, aanslaat bij een jury van tech-experts. Een van de juryleden merkte op dat ze onder de indruk waren van start-ups die mensen helpen hun volledige potentieel te bereiken, en dat is een groot deel van wat Workspace 365 mogelijk maakt.

Onze achtergrond ligt in de technologie. We zijn een techbedrijf dat gelooft in technologie en ervan houdt, maar voor de meeste mensen is technologie een hulpmiddel. Als dat hulpmiddel onhandig in het gebruik is, is het frustrerend. En naarmate de technologie zich heeft uitgebreid, is de frustratie gegroeid. Wij nemen die frustraties juist weg en besparen gebruikers zo tijd en helpen hen om beter samen te werken.

Laten we onze bescheidenheid even opzij zetten: Workspace 365 is een geweldige digitale werkplek. Versie 4 is onlangs gelanceerd en we blijven de digitale werkplek continu doorontwikkelen. Ons team blijft groeien en we hebben onze basis in Manchester opgezet. We vormen nieuwe partnerschappen, waardoor we meer organisaties en meer gebruikers kunnen bereiken. We kunnen de voordelen van ons platform opnoemen en kwantificeren. Maar er is meer voor ons dan de harde feiten van omvang, schaal en inkomsten. We geloven nog steeds in plezier en we hebben een enorm vertrouwen in het potentieel van onze mensen.

Het lijkt erop dat de jury met deze prijs heeft gezien wat we doen en hoe we het doen. En ze hebben ons op de derde plaats gezet, dus ze moeten het wel goedkeuren.

Schrijf je in voor onze blog

Ontdek onze whitepapers en case study's met interessante inzichten over de digitale werkplek.

Gerelateerde artikelen